100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

наши пројекти

Напредна међународна технологија производње и висок квалитет

о нама
_W2A2318

Основан 2014. године, Топтицом се залаже за Топ Оптиц Цоммуницатион и ово је наша визија која нас је водила и инспирисала од оснивања. После више од 5 година брзог раста, помогли смо изградњи брзе и сигурне мреже широм света пружајући висококвалитетне и поуздане примопредајнике.
Нудимо разне компатибилне примопредајнике компатибилне са ОЕМ-ом, као што су 100Г КСФП28 / ЦФПк, 25Г СФП28, 10Г СФП +, ГПОН ОНУ, ОЛТ итд. Усредсређени смо на технолошки развој и пратимо га како бисмо вам могли пружити најсавременије производе који ће вам помоћи да убрзате тржишни удео стратешким производима.

Погледај још