page_banner

производи

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Гб / с СФП28 ЛР 1310нм 10км ДДМ ДФБ ЛЦ оптички примопредајник

    СФП28 примопредајници су високих перформанси, исплативи модули који подржавају брзину преноса података од 25Гбпс и максималну дужину везе од 10км на СМФ. Дизајниран је за 25ГБАСЕ-ЛР Етхернет и 25,78125 Гб / с једнотрачне 100ГЕ ЛР4. Они су усклађени са СФФ-8402 и СФФ-8472, СФФ-8432, СФФ-8431 и ИЕЕЕ 802.3би 25ГБАСЕ-ЛР, ФЦЦ 47 ЦФР део 15, класа Б, Телцордиа ГР-468-ЦОРЕ.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Гб / с СФП28 СР 850нм 100м ДДМ ВЦСЕЛ ЛЦ оптички примопредајник

    СФП28 примопредајник је врло компактан оптички примопредајни модул који претвара 25Гбит / с серијске ПЕЦЛ или ЦМЛ електричне податке у серијске оптичке податке у складу са стандардом 25ГБАСЕ-СР. Дизајниран је за велике брзине складишних мрежа, унакрсне везе рачунарског кластера, прилагођене велике брзине преносних података и Интер Рацк конекцију. Они су усклађени са стандардима СФФ-8431, СФФ-8432 и ИЕЕЕ 802.3ае 25ГБАСЕ-ЛР.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Гб / с СФП28 БИДИ 1270нм / 1330нм 10км

    СФП28 примопредајници су дизајнирани за употребу у Етхернет везама брзином преноса података до 25,78 Гб / с и дужином везе до 10 км. Они су усаглашени са СФФ-8472 и компатибилни са СФФ-8432 и применљивим деловима СФФ-8431. Оптички примопредајници испуњавају захтеве РоХС.