page_banner

производи

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Гб / с СФП + ЦВДМ 1270нм ~ 1450нм 20км ДДМ ДФБ ЛЦ оптички примопредајник

    Оптички примопредајник СФП + ЦВДМ серије 10Гб / с дизајниран је за оптичке комуникационе апликације као што је 10Г Етхернет, који је у потпуности усклађен са спецификацијама СФП + МСА СФФ-8431.
    Овај модул је дизајниран за једномодна влакна и ради на номиналној таласној дужини ЦВДМ таласне дужине.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Гб / с СФП + ЦВДМ 1270нм ~ 1610нм 10км ДДМ ДФБ ЛЦ оптички примопредајник

    Оптички примопредајник СФП + ЦВДМ серије 10Гб / с дизајниран је за оптичке комуникационе апликације као што је 10Г Етхернет, који је у потпуности усклађен са спецификацијама СФП + МСА СФФ-8431.
    Овај модул је дизајниран за једномодна влакна и ради на номиналној таласној дужини ЦВДМ таласне дужине.
    Оптички примопредајници испуњавају захтеве РоХС.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Гб / с СФП + ЦВДМ 1470нм ~ 1610нм 40км ДДМ ДФБ ЛЦ оптички примопредајник

    Оптички примопредајник СФП + ЦВДМ серије 10Гб / с дизајниран је за оптичке комуникационе апликације као што је 10Г Етхернет, који је у потпуности усклађен са спецификацијама СФП + МСА СФФ-8431.
    Овај модул је дизајниран за једномодна влакна и ради на номиналној таласној дужини ЦВДМ таласне дужине.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Гб / с СФП + ЦВДМ 1470нм ~ 1610нм 80км ДДМ ДФБ ЛЦ оптички примопредајник

    Оптички примопредајник СФП + ЦВДМ серије 10Гб / с дизајниран је за оптичке комуникационе апликације као што је 10Г Етхернет, који је у потпуности усклађен са спецификацијама СФП + МСА СФФ-8431.
    Овај модул је дизајниран за једномодна влакна и ради на номиналној таласној дужини ЦВДМ таласне дужине.
    Оптички примопредајници испуњавају захтеве РоХС.