page_banner

производи

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Гб / с СФП + СР 850нм 300м ДДМ ВЦСЕЛ ЛЦ оптички примопредајник

    СФП + СР од 10Гб / с дизајнирани су за употребу у 10-гигабитним Етхернет везама преко вишемодног влакна. Они су у складу са СФФ-8431, СФФ-8432, ИЕЕЕ 802.3ае 10ГБАСЕ-СР / СВ и 10Г Фибре Цханнел 1200-Мк-СН-И. Функције дигиталне дијагностике доступне су путем двожичног серијског интерфејса, како је наведено у СФФ-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Гб / с СФП + ЛР 1310нм 10км ДДМ ДФБ ЛЦ Дуплек оптички примопредајник

    Побољшани примопредајници СФП + малог облика са 10Гб / с дизајнирани су за употребу у 10-гигабитним Етхернет везама до 10км преко Сингле Моде влакна. Они су у складу са СФФ-8431, СФФ-8432 и ИЕЕЕ 802.3ае 10ГБАСЕ-ЛР / ЛВ, а 10Г оптички канал 1200-СМ-ЛЛ-Л Дигиталне дијагностичке функције доступне су путем двожичног серијског интерфејса. Оптички примопредајници испуњавају захтеве РоХС.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Гб / с СФП + ЛР 1310нм 20км ДДМ ДФБ ЛЦ Дуплек оптички примопредајник

    Побољшани примопредајници СФП + малог облика са 10 Гб / с дизајнирани су за употребу у 10-гигабитним Етхернет везама до 20 км преко Сингле Моде влакана. Они су у складу са СФФ-8431, СФФ-8432 и ИЕЕЕ 802.3ае 10ГБАСЕ-ЛР / ЛВ, а 10Г оптички канал 1200-СМ-ЛЛ-Л Дигиталне дијагностичке функције доступне су путем двожичног серијског интерфејса. Оптички примопредајници испуњавају захтеве РоХС.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Гб / с СФП + 1310нм 40км ДДМ ДФБ ЛЦ Дуплек оптички примопредајник

    Прикључни СФП + примопредајници од 10Гб / с су побољшани примопредајници СФП + примопредајника малог облика дизајнирани за употребу у 10-гигабитним вишебрзинским везама до 40км Г.652 једнорежимског влакна. Они су у складу са СФФ-8431 1, СФФ-8432 2 и 10ГБАСЕ-ЕР / ЕВ; подржавају 4к, 8к и 10к Фибре Цханнел, као и ЦПРИ опцију од 2 до 8, преко 40км веза.
    Функције дигиталне дијагностике доступне су путем двожичног серијског интерфејса, како је наведено у СФФ-8472. Оптички примопредајници испуњавају захтеве РоХС.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Гб / с СФП + 1550нм 40км ДДМ ЕМЛ ЛЦ Дуплек оптички примопредајник

    Прикључни СФП + примопредајници од 10Гб / с су побољшани примопредајници СФП + примопредајника малог облика дизајнирани за употребу у 10-гигабитним вишебрзинским везама до 40км Г.652 једнорежимског влакна. Они су у складу са СФФ-8431 1, СФФ-8432 2 и 10ГБАСЕ-ЕР / ЕВ; подржавају 4к, 8к и 10к Фибре Цханнел, као и ЦПРИ опцију од 2 до 8, преко 40км веза.
    Функције дигиталне дијагностике доступне су путем двожичног серијског интерфејса, како је наведено у СФФ-8472. Оптички примопредајници испуњавају захтеве РоХС.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Гб / с СФП + ЗР 1550нм 80км ДДМ ЕМЛ ЛЦ Дуплек оптички примопредајник

    Прикључни СФП + ЗР примопредајници од 10Гб / с су побољшани примопредајни СФП + примопредајници малог облика дизајнирани за употребу у 10ГБАСЕ-ЗР / ЗВ до 80км Г.652 једнорежимског влакна. Они су усклађени са СФФ-8472 и СФП + МСА, СФФ-8431 и СФФ-8432, ИЕЕЕ 802.3ае 10ГБАСЕ-ЗР / ЗВ, ФЦЦ 47 ЦФР део 15, класа Б и Телцордиа ГР-468-ЦОРЕ.
    Функције дигиталне дијагностике доступне су путем двожичног серијског интерфејса, како је наведено у СФФ-8472. Оптички примопредајници испуњавају захтеве РоХС.